درباره وبلاگ


بـــــــــــــــــــــــــــــــام میناب
ما در حال ورود به عصر جدید دسترسی به اطلاعات و انتشار آن هستیم؛ استفاده از ابزارهایی که امکان نتشار اطلاعات را در اینترنت آسان کرده اند برای میلیون ها نفر حکم دستگاه چاپ را دارند. دستگاه چاپی که روی میز کار آن ها و حتی داخل جیب شان قرار می‌گیرد. تا هنگامی که ما تفاوت بین گزارش نویسی آماتوری و انتشار شخصی اطلاعات را درک نکنیم و وبلاگ را به عنوان قالبی برای این فعالیت ها در نظر نگیریم نقش آن ها را در عرصه های روزنامه نگاری فرهنگ و جامعه به طور کامل درک نخواهیم کرد.(ربکا بلاد)
میناب را از افقی دیگر بنگریم .بــه سوی آینده قدم بگذاریم و از تغییر نترسیم .


مدیر وبلاگ : بام میناب
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
بام میناب
یکم خودت باش
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

نوع مطلب : بی حساب، 
برچسب ها : احمدی نژاد، چاوز، عكس، درگذشت،
لینک های مرتبط :


جلسه شورای دبیران  دبیرستان حضرت خدیجه(س)درمحل بام میناب برگزارشد.

به گفته صالحی زاده مدیر آموزشگاه به منظورتعامل ،ارتباط صمیمی وهم اندیشی درخصوص راهکارهای آموزشی وتربیتی جلسه شورای دبیران ازساعت 19به مدت دوساعت درمحل خوش آب وهوای  بام میناب برگزارگردیدکه بااستقبال همکاران آموزشی روبروبود.

دراین جلسه درخصوص راهکارهای مفیدی جهت برنامه ریزی آموزشی مناسب در باقیمانده سال تحصیلی بحث وتبادل نظرشد.

 در ادامه صالحی زاده  نیز مواردی را در خصوص مسائل آموزشی و پرورشی بیان نمودو گفت:جلسه شورای دبیران فرصتی است تادبیران نظرات وپیشنهادات اثربخش خودرامطرح کنند.

مدیرآموزشگاه بابیان اینکه فعالیتهای انجام گرفته آموزشگاه از ابتدای سال تحصیلی تا به امروز رضایتمندبوده ابرازامیدواری کردکه باتلاش وهمت همکاران آموزشی سال موفقیت آمیزی پیش روداشته باشیم.

 همجنین در این جلسه  در استفاده از امكانات دبیرستا ن از جمله آزمایشگاه فیزیك ، شیمی و زیست و همجنین كارگاه رایانه تاكید شد.

سپس هر یک از همکاران در رابطه با مسائل خاص رشته خودشان نظرات و پیشنهادات سازنده ای مطرح نمودند.

گفتنی است بام میناب یکی ازمکانهای تفریحی زیبای شهرستان میناب به حساب می آید.

نوع مطلب : هرمزگان، میناب، دست نوشته ، باداباد، 
برچسب ها : بام میناب، دبیرستان حضرت خدیجه (س)،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1 اسفند 1391 :: نویسنده : بام میناب

شبکه های اختصاصی و امن برای انتقال اطلاعات سازمان ها روی بستر شبکه عمومی اینترنت به عنوان بخشی از کسب و کار سازمان های بزرگ، موضوعی است که امروزه نمی توان از آن صرفنظر کرد و اخلال در سرویس های مبتنی بر این نوع شبکه ها، هزینه های زیادی را برای سازمان ها در پی خواهد داشت؛ از سوی دیگر استفاده از سرویس دهنده های غیر مطمئن می تواند هزینه های سنگینی را بابت نشت اطلاعات به سازمان ها تحمیل کند که در این راستا و برای ساماندهی به سرویس VPN مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها و حمایت از حقوق استفاده کنندگان و نیز جلوگیری از ایجاد اخلال در سرویس کاربران قانونی این تکنولوژی ها، طرح ارائه VPN رسمی و قانونی اجرایی می‌شود.

ثبت نام اولیه به معنای صدور مجوز استفاده از VPN نیست

براساس اعلام مركز ملی فضای مجازی در مرحله نخست تمامی متقاضیان حقوقی اعم از سازمانها، موسسات، دانشگاهها و نمایندگی های خارجی و شرکتها باید درخواست اولیه خود را در سایت اینترنتی به نشانی WWW.VPN.IR ثبت کنند.

متقاضیان در ابتدا باید نسبت به پیش ثبت نام در این سامانه اقدام کنند و اطلاعات اولیه سازمان متقاضی خود را وارد کنند؛ پس از طی مراحل پیش ثبت نام و دریافت فرم های مذکور با مهر و امضای سازمان به آدرس دبیرخانه شرکت ارتباطات زیرساخت تحویل دهند.

پس از دریافت فرم های ثبت نام توسط دبیرخانه و انجام بررسی های اولیه، نحوه ارسال سایر مدارک و ثبت نام قطعی از طریق پست الکترونیک و پیام کوتاه به نماینده تام الاختیار سازمان مذکور، اطلاع رسانی خواهد شد.

براین اساس شرکت ارتباطات زیرساخت بعد از صدور مجوز استفاده از VPN و تعیین تکنولوژی های مختلف مورد نیاز، نسبت به راه اندازی خدمات مذکور اقدام می‌کند.

شرایط و نحوه ثبت نام VPN قانونی

در این مرحله تمامی اشخاص حقوقی متقاضی دریافت خدمات رسمی VPN تا تاریخ پنجم اسفند ماه 91 فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.

مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرده که این ثبت نام صرفا برای ارتباط بین داخل و خارج از کشور بوده و شامل VPN های داخلی نمی شود؛ همچنین این VPN برای دور زدن فیلترینگ نیست و در صورت استفاده برای این منظور، سوء استفاده محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت. متقاضیان برای گذر از فیلترینگ باید با کمیته مصادیق مذاکره داشته باشند.

در همین حال گفته می‌شود که این پیش ثبت نام تنها برای متقاضیان حقوقی اعم از سازمان ها، موسسات، دانشگاه ها، نمایندگیهای خارجی و شرکتها صورت می گیرد و با توجه به اینکه ارتباطات بعدی با متقاضیان از طریق پست الکترونیک و پیام کوتاه خواهد بود، مسئولیت عدم تکمیل صحیح این موارد بر عهده متقاضی است.

پس از تکمیل مراحل پیش ثبت نام و دریافت کد رهگیری، لازم است تا مدارک خواسته شده به آدرس دبیرخانه ارسال شود و چنانچه تا دو هفته این امر صورت نگیرد، پیش ثبت نام صورت گرفته ملغی خواهد شد.
دلایل نیاز به VPN نیز از مواردی است که باید در فرم ثبت نام از سوی متقاضی تشریح شود.

نوع مطلب : بی حساب، 
برچسب ها : vpn،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1 اسفند 1391 :: نویسنده : بام میناب

یكی از تیتر های امروز سایت شهر خبر به این خبر اختصاص یافت .

لینك : ماجرایی عجیب اما واقعی در رودان میناب
اسماعیل مقبولی دانش‌آموز پایه اول دبستان شهید شاکری فاریاب که برای بازی به همراه حسین، پسر عمویش به کنار سد رفته بود به داخل آب سقوط کرد که با فداکاری پسر عمویش نجات یافت.

اسماعیل و حسین مقبولی دانش آموزان پایه اول و پنجم ابتدایی دبستان شهید شاکری روستای فاریاب که برای بازی به کنار سد رفته بودند در اثر بازی گوشی و بی احتیاطی، اسماعیل در یک چشم به هم زدن به داخل سد پر از آب سقوط کرد و دچار این حادثه شد.

حسین که کمی دورتر از اسماعیل بود متوجه عدم حضور وی شد و به سرعت خود را به کنار سد رساند و در کمال ناباوری اسماعیل را دید که در آبهای گل آلود سدی به عمق 8 متر در تقلا برای نجات است. در این میان دانش آموزی به سن حسین در لحظه‌ای که پسر عمویش در یک قدمی مرگ قرار دارد باید چه چاره‌ای بیندیشد تا جان اسماعیل را نجات دهد.

او بی درنگ در پی چاره‌ای برای نجات جان اسماعیل هفت ساله، پیرزنی که گوسفندانش را برای چرا به نزدیکی سد آورده بود توجه‌اش را جلب می‌کند.

ا

اسماعیل و حسین در کنار دریاچه‌ سدی که اسماعیل نجات یافت

 

اسماعیل ‌پس‌ از نجات

حسین در ادامه حرف‌هایش با روابط عمومی آموزش و پرورش رودان گفت: در یک لحظه که نفهمیدم چقدر طول کشید خود را به پیرزن چوپان رساندم و از او برای نجات اسماعیل کمک خواستم اما او آنقدر ضعیف بود که قدرت کمک کردن به پسر عمویم را نداشت و به ناچار چوب دستی که همراه داشت را برای نجات اسماعیل قرض گرفتم و خود را به روی بدنه بتنی سد رسانده و چوب را به سمت او گرفتم.

اسماعیل در حالی که آنقدر در آب دست وپا زده بود دیگر رمقی برای نجات خود نداشت اما با چیزی که شبیه به معجزه بود در یک آن چوب دستی را گرفت و در حالی که امیدی برای بیرون آمدن از آب نداشت توسط حسین مقبولی پسر عمویش آرام آرام به کنار سد کشیده شد و از یک مرگ حتمی نجات یافت.

موسی خادمی مدیر آموزش و پرورش رودان ضمن قدردانی از فداکاری این دانش آموز گفت: در دیدارهای نوبه‌ای که با دبیران مدارس و مجتمع های فاریاب خواهیم داشت از این عمل قهرمانانه و دلیرانه حسین مقبولی تقدیر می‌کنیم.

نوع مطلب : هرمزگان، باداباد، 
برچسب ها : میناب، رودان، سد، غرق، دانش آموز،
لینک های مرتبط : ماجرایی عجیب اما واقعی در رودان میناب،
 
   
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic